SleepMed Premium to propozycja dla osób ceniących komfort i wygodę. Dzięki innowacyjnej możliwości – szybkiej i łatwej – zmiany twardości materaca możesz dopasować ją zgodnie z Twoimi preferencjami. Masz aż 4 warianty do wyboru. SleepMed Premium to wysokiej klasy materac piankowy, który gwarantuje ergonomiczną pozycję zasypiania i komfortowy sen.

Jak zbudowano dobry materac SleepMed Premium?

Co definiuje dobry materac? Wysoka jakość wykonania i komfort snu. Z całą pewnością te wyznaczniki spełnia materac SleepMed Premium opracowany i wyprodukowany przez renomowaną markę Hilding. SleepMed Premium to produkt, który posiada status produktu medycznego – co oznacza, że pozytywnie przeszedł szereg wymagających testów i posiada prozdrowotne właściwości. Szwajcarki Instytut AEH wysoko ocenił produkt – czego wyrazem jest przyznany mu „Znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH”.

Co wyróżnia dobre materace SleepMed Premium? To materace wykonane z dwóch rodzajów pianki – wysoko- oraz termoelastycznej. Warstwa pianki wysokoelastycznej składa się z dwóch warstw o odmiennych twardościach – Soft 8,5 cm oraz Hard 7,5 cm, a także demontowanej warstwy pianki termoelastycznej VitaRest o wysokości 6 cm. Łącznie wysokość materaca wynosi 23 cm. Materac jest dwustronny i można go obracać, warstwę VitaRest można przełożyć na dowolną stronę. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom istnieje możliwość uzyskania aż 4 odmiennych pod względem twardości powierzchni spania. Termoplastyczna pianka VitaRest składa się z 7 rożnych stref komfortu, dzięki czemu powierzchnia materaca doskonale dopasowuje się do aktualnej pozycji spania, gwarantując doskonałe podparcie, a tym samym optymalną regenerację. Materac został wyposażony w system wentylacji AirForce, co umożliwia swobodną cyrkulację powietrza, a tym samym zwiększoną higieniczność snu. SleepMed Premium to materac antyalergiczny. Chroni go miły w dotyku pokrowiec Merced (pokrowiec można ściągać i prać w temperaturze 60°C). Pokrowiec został obszyty przepuszczalną taśmą 3D. Jaki dobry materac? Tylko SleepMed Premium od marki Hilding.

Dobry materac SleepMed Premium – jakie rozmiary cieszą się największa popularnością?

Jednym z najważniejszych kryteriów, które powinniśmy wziąć pod uwagę podczas zakupu materaca jest jego twardość. Na komfort snu wpływa także rozmiar materaca. Jaki rozmiar dobrego materaca SleepMed Premium? Nie wiesz na jaki rozmiar się zdecydować? Przyjmuje się, że materac, który zagwarantuje wygodny sen dwóm osobom powinien mieć minimum 140 cm szerokości. Najczęściej wybieranym rozmiarem materaca jest produkt o wymiarach 160×200 cm. Popularność tego rozmiaru wynika zapewne z faktu, iż taka powierzchnia jest w stanie zapewnić optymalną ilość miejsca dla dwójki partnerów, a dodatkowo stosunkowo łatwo ulokować go w niewielkim pomieszczeniu. Dość dużą popularnością cieszą się także materace o wymiarach 180×200 – wymagają one jednak zdecydowanie więcej przestrzeni, która umożliwi swobodne korzystanie z łóżka. A co jeżeli chodzi o wybór materaca dla singla, dziecka bądź nastolatka? Powierzchnia spania, która powinna zagwarantować wygodny sen dziecku bądź nastolatkowi wynosi 80×200 cm lub 90×200 cm. Warto także rozważyć zakup materaca w rozmiarze 100×200 cm, który posłuży nam nieco dłużej. Rozmiar ten bądź nieco większy 120×200 cm nada się także dla osoby dorosłej. Często kupujący decydują się na materac w rozmiarze 90×200 cm – gwarantuje on wygodę i jest optymalnym wyborem także pod względem ceny. Dobry materac 90×200 cm to z pewnością SleepMed Premium, który zagwarantuje wygodę, komfort i ergonomiczną pozycję snu.

Dobry materac SleepMed Premium – ile musimy za niego zapłacić?

Dobry materac SleepMed Premium to wybór, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ile musimy zapłacić za wysokiej jakości materac, który posiada status produktu medycznego co gwarantuje, iż spełnia on najbardziej wygórowane normy i posiada właściwości prozdrowotne? Wszystko zależy od rozmiaru, na który się zdecydujemy. Materac SleepMed Premium w najpopularniejszym rozmiarze 160×200 cm kosztuje około 2750 PLN. W wariancie nieco większym – 180×200 cm to koszt rzędu 2896 PLN, ciut mniejszy 140×200 cm – 2459 PLN. A jak kształtują się ceny materacy dla singli, młodzieży i dzieci? Materac w rozmiarze 120×200 cm – kosztuje 2387 PLN, w rozmiarze 100×200 cm – 2256 PLN, a w popularnym rozmiarze 90×200 – 1731 PLN. Najtańszy jest standardowo najmniejszy dostępny rozmiar 80×200 cm – 1557 PLN. Zerknijmy ile kosztują inne dobre materace 90×200 cm sygnowane logo SleepMed. Dla porównania materac SleepMed Comfort Plus to wydatek rzędu 1819 PLN, a materac SleepMed Premium Plus to koszt w cenie regularnej 2963 PLN. Ciekawą alternatywą dla powyższych materacy piankowych jest materac sprężynowy 90×200 cm, którego konstrukcja opiera się na systemie multipocket, np.: SleepMed Hybrid Premium w cenie regularnej 1923 PLN.