Czy twardy materac jest dla mnie? Czy faktycznie sprawdzi się w roli solidnego podłoża, na którym będzie można zapomnieć o wszelkich troskach związanych z bólem kręgosłupa. Z pewnością tak, ale tylko wówczas, gdy dobierzemy indywidualny model materaca względem własnych preferencji. Sprawdźmy, czym się wyróżnia twardy materac Galaxy SPECTRO II CASHMERE.

Zakup nowego materaca to spore wyzwanie, nie tylko dlatego, że to zwykle duży wydatek. Nowy materac to komfortowy, zdrowszy sen na idealnie dopasowanym podłożu, a także pewność, że nasze ciało faktycznie może się zregenerować.

Czy wiesz, który z kategorii twardych materacy sprawdzi się dla Ciebie najlepiej? Oto jeden z kultowych i najbardziej polecanych modeli na rynku. Przyjrzyjmy się mu bliżej!

Kiedy warto wybrać twardy materac Galaxy SPECTRO II CASHMERE do spania?

Przede wszystkim wówczas, gdy od snu oczekujemy czegoś więcej! twarde materace Galaxy SPECTRO II CASHMERE to połączenie wyjątkowo wytrzymałych materiałów z innowacyjnością. Ten wyjątkowo solidny materac dwustronny wyposażony jest w toper, co oznacza, że można zmienić twardość jego powierzchni. W ten sposób w zależności od dnia samodzielnie decydujemy o tym, na jakim podłożu, chcemy się wysypiać lub które po prostu służy nam najlepiej.

Toper to także dodatkowa ochrona powierzchni o higieniczna czystość, która sprawdzi się chociażby w pokoju alergików. To odczuwalny komfort, który się spodoba!

Wysokość twardych materacy Galaxy SPECTRO II CASHMERE sięga na 27 cm. To sporo porównując ją z innymi modelami. Dzięki niej osiąga się wręcz idealne warunki do wypoczynku dla osób borykających się z różnymi dolegliwościami.

Twardy materac SPECTRO II pozwoli Ci na maksymalną regenerację podczas snu.

Co znajdziemy w składzie wypełnienia materaca twardego SPECTRO? Na uwagę zasługuje tutaj chociażby lateks, ze swoimi właściwościami hipoalergicznymi oraz idealną sprężystością, a także pianka VISCO, która nadaje wkładowi odpowiednią sztywność i stanowi świetną podstawę kręgosłupa, optymalnie rozkładając punkty nacisku ciała.

Znajdziemy tu także piankę wysokoelastyczną, która wpływa bardzo korzystnie na zapewnienie odpowiedniej wentylacji materaca oraz jego poczucie elastyczności.

Pokrowiec zastosowany w tym modelu jest wyjątkowo przyjemny w dotyku, a także idealnie izoluje przed zimnem i wchłania nadmiar wilgoci.

Materace Galaxy SPECTRO II CASHMERE – w jakich rozmiarach można go kupić?

Dostępność twardych materacy Galaxy SPECTRO II CASHMERE w naprawdę wielu rozmiarach to gratka dla osób w różnych grupach wiekowych. Modele mniejsze, jak 80×200, 100×200, 120×200 zapewnią komfortowy sen dzieciom i osobom starszym. Twarde materace Galaxy SPECTRO II CASHMERE o wymiarach 140×200, materac termoelastyczny 160×200 lub 180×200 to produkty preferowane dla dorosłych, którzy poszukują sposobu na zdrowy i relaksujący sen!

Jaki rozmiar twardego materaca Galaxy SPECTRO II CASHMERE? Nie wiesz, jaki model wybrać? Zapytaj specjalistę w sklepie.

Ile musimy zapłacić za dobry, twardy materac Galaxy SPECTRO II CASHMERE?

Koszt, jaki poniesiemy za dobrej jakości twardy materac Galaxy SPECTRO II CASHMERE jest większy niż w przypadku zwykłego produktu, ale z pewnością zauważymy różnicę w jakości snu. Twardy materac 160×200 będzie kosztował około 2,5 tys. złotych, materac mniejszych rozmiarów stosunkowo mniej.

Biorąc pod uwagę i jakość wypełnienia i dodatkowe parametry tego materaca to nie jest to jednak kwota, która powinna wpływać negatywnie na podjęcie decyzji zakupowej. Pamiętajmy, że tak solidnie wykonany materac posłuży nam na lata!